Nepieradināts putns

Romāns “Nepieradināts putns” vēsta par uzticēšanos dzīvei un kļūdām, no kurām nav pasargāts neviens. Taču tās var labot... Vai vismaz mēģināt labot. Mazā Linda no skolas pārnāk vien mirkli par vēlu – nekad nesatiktais tētis jau ir aizgājis. Ilgu laiku arī pieaugusī Linda lolo cerību tēvu reiz satikt, taču, kad tāda iespēja rodas, nav pārliecināta, vai to vēlas. Linda, viņas māte un citi pieredz negaidītus likteņa pavērsienus un izdzīvo plašu emociju spektru. Tomēr katrs kritiens dāvā iespēju izplest spārnus un lidot.

“Stāsts ievelk. Lēni un pat nedaudz pret savu gribu – galvenā personāža balss nemanāmi pārņem, kļūstot par tavējo. Emocionāls un sievišķīgs stāstījums.”
Režisore un producente Dace Pūce

“Mazās Lindas ilgas pēc nekad nesatiktā tēva neatstās vienaldzīgu līdzcietīgu sirdi, bet pieaugusī Linda rezonēs daudzos no mums. Autore liek domāt, atcerēties un mīlēt vēl vairāk.”
Rakstniece Dace Rukšāne

Aiz durvīm

Grāmata ļauj maigi pieskarties terapijas procesa pieredzei, raugoties gan no klienta, gan psihoterapeita perspektīvas, un piedzīvot, ka šīs pieredzes centrā ir divu dzīvu, reālu cilvēku attiecības – piesaistīšanās, rūpes, mīlestība, greizsirdība, nedrošība, sāpes un pārpratumi. Sirsnīgs un cilvēcisks terapeitisko attiecību stāsts. /Psiholoģe, deju un kustību terapeite Indra Majore-Dūšele/
PĒRC ŠEIT

Tauriņa spārnu vēzieni

"Jasmīnas dzīve ne tikai no ārpuses šķiet apskaužama, bet ir patiesi harmoniska un piepildīta. Viss būvēts uz drošiem savstarpējas uzticēšanās un mīlestības pamatiem, tāpēc jo grūtāk saprast, kā palaists garām brīdis, kad tajos iemetās trupe. Zane Zusta raksta par īsto dzīvi, par cilvēkiem, kuri patiesi mīl un katrā situācijā meklē ceļus, kurus ejot nemelot sev un pēc iespējas mazāk sāpināt citus. Ievelkošs stāsts ar negaidītiem pavērsieniem. Pēc izlasīšanas ilgi neizgaist."
Rakstniece Jana Egle
PĒRC ŠEIT

Tarakāni manā galvā

Grāmata “Tarakāni manā galvā” izklaidējošos, viegli lasāmos stāstiņos zīmē ainas no sieviešu – jaunu un vēl jaunāku, smuku un vēl smukāku, tikumīgu un vēl tikumīgāku – ikdienas.
Šīm sievietēm ir kas kopīgs: viņu dzīvē valda tarakāni, pareizāk sakot, izdzīvošanas stratēģijas, kas, kādā krīzes brīdī radušās, no tās izkļūt palīdzējušas, bet tad aizķērušās prātā uz palikšanu. Un, kad tarakāniem dzīres, sievietēm ķibeles.
PĒRC ŠEIT
KLAUSIES TARAKĀNI MANĀ GALVĀ RAIDLUGU

Tarakāni tavā galvā

"Arī jēdzīgi cilvēki reizēm pamanās kļūt par nejēdzīgiem vīriešiem. Taču šī grāmata dod cerību, ka visu iespējams atkal vērst par labu. Vai tāda cerība ir kaut kas labs? Par to lai spriež lasītāji."
Vislabāk patika stāsts “Paklājs”.
JĀNIS SKUTELIS, komiķis

"Man vienmēr ir gribējies saprast vīriešus, un, tikai izlasot šo grāmatu, apjautu, kāpēc. Gribu viņus saprast, lai nepazaudētu! Izrādās, runa nav tikai par mums, sievietēm! Tās nav "vīrieši no Marsa, sievietes no Veneras" problēmas! Izrādās, eksistē vairāki tarakāni, kas liek viņiem pašiem pazaudēties. Katrā stāstā satiku kādu no vīriešiem, ko līdz šim nebiju sapratusi. Un man ir ļoti, ļoti žēl... par pārpratumiem, pieņēmumiem, pārmetumiem. Šī grāmata padara gaišāku ceļu uz saprašanu un nepazušanu."
Vislabāk patika stāsts “Nakts ēnu režija”.
SANDA DEJUS, radio un TV ētera personība


PĒRC ŠEIT
KLAUSIES TARAKĀNI TAVĀ GALVĀ RAIDLUGU