Rotaļu pūcīte Ucipuci ir unikāls latviešu autores radīts tēls, kurš īsā laikā pierādījis spēju dzīvot ne tikai grāmatā, bet arī ārpus tās...

Žurnāls bērniem - UCIPUCI 

Žurnāls bērniem no 3 līdz 8 gadu vecumam.

Enerģiskā rotaļu pūcīte Ucipuci ir izkāpusi no grāmatas, TV seriāla un leļļu teātra izrādes, lai kopā ar redaktori, rakstnieci Zani Zustu spēlētos un mācītos kopā ar Tevi pati savā žurnālā.  

16 lappuses, vienmēr kopā ar uzlīmju komplektu, iznāk katru mēnesi.
Redaktore: Zane Zusta
ABONĒ ŠEIT

Raidījums bērniem - UCIPUCI

Interaktīvs, izglītojošs un izklaidējošs raidījums bērniem UCIPUCI. Raidījuma galvenie tēli – pūcīte Ucipuci un puisis Krišs – balstīti uz autores Zanes Zustas grāmatas "Ucipuci meklē mājas" motīviem.
Režisori: Juris Gogulis un Jānis Romanovskis
Lomās: Oskars Florencs - Vīksne un Līga Kausa.

SKATIES ŠEIT

UCIPUCI MEKLĒ MĀJAS. Pasaulē mīlīgākā šausmenīte

Rotaļu pūcīte Ucipuci ģimenes ceļojuma laikā nejauši tiek aizmirsta kādā viesu mājā Itālijā  un piedzīvo aizraujošus brīžus, meklējot ceļu mājup pie sava saimnieka – puisēna Kriša. Viņa satiek lielo odu, palīgā nāk arī zirneklis un zaļais muzikants circenis. Tie visi viņai kļūst par neaizstājamiem palīgiem un mīļiem draugiem. Ucipuci izrādē sniedz vērtīgus padomus, ko darīt, ja gadās nozaudēties.

Režisors | ĢIRTS ŠOLIS
Māksliniece | EVIJA TIMMA-NOVIKA
Komponists | MIKUS FRIŠFELDS
Video konsultants | DAINARS ALBUŽIS
Kustību konsultante | KRISTĪNE BRĪNIŅA

Vokālā konsultante | DZINTRA ORBA
Lomās | PĒTERIS LAPIŅŠ un MADARA ENKUZENA

Mērķauditorija: 3 līdz 10 gadus veci bērni – pirmsskolas izglītības iestāžu un 1. līdz 4. klašu audzēkņi.
MEKLĒ ŠEIT

UCIPUCI raksta vēstules

Klausīšanās un darbošanās grāmata mazajiem pūcītes Ucipuci faniem. Kartona pūcīti vari izņemt no aploksnes un spēlēties. Ucipuci pirmo reizi mūžā devusies uz vasaras nometni, uz kuru sākumā itin nemaz negribēja braukt. Taču pēc atgriešanās pūcītei ir tik daudz skaistu atmiņu par nometnes nedēļu, ka viņa visu rudeni raksta vēstules saviem jaunajiem draugiem. Grāmatiņā "Ucipuci raksta vēstules" varēsi ne tikai izlasīt visus vēstulēs aprakstītos nometnes piedzīvojumus, bet kopā ar vecākiem arī pagatavot visu 16 jauno draugu papīra figūriņas!


UCIPUCI AUDIOLUGA

"Ucipuci meklē mājas" audioluga tapusi pēc grāmatas motīviem un izmantojama kopā ar grāmatā iestrādāto leļļu teātri!

Lomās: Latvijas Radio leģendas Sandra Glāzupa un Gunārs Jākobsons. Lugas mūzikas un Ucipuci dziesmas autors – grupas “The Sound Poets” līderis Jānis Aišpurs, kurš dziesmu izpilda kopā ar meitu Emīliju.


KLAUSIES ŠEIT